Melyik részét szeretitek a legjobban az oldalnak? (#101)
Csak kíváncsiságképpen szeretnénk egy felmérést készíteni, hogy az oldal melyik részét szeretitek a legjobban, melyik részét használjátok a legtöbbször. | ||||
AnimeAddicts projectek, fordítások, online nézésük | 1296 | ![]() |
||
Fórum | 47 | ![]() |
||
Ismertetők | 645 | ![]() |
||
Letöltésekben a többi csapat/fordító munkája | 197 | ![]() |
||
Képgalériában képek nézegetése | 13 | ![]() |
||
Zenehallgatás | 23 | ![]() |
||
Manga olvasás | 332 | ![]() |
||
Chat | 18 | ![]() |
||
A többi egyéb dolog | 26 | ![]() |
A szavazás aktív volt: 2012.01.04 12:00 -
2012.01.18 12:00
Összes leadott szavazat: 2597
Hozzászólások: 85
Összes leadott szavazat: 2597
Hozzászólások: 85
Téma: 101: Melyik részét szeretitek a legjobban az oldalnak?
|
|
![]()
Ismertetők tartják össze az oldalt úgy konkrétan... Onnan van hivatkozás mindenre egyben ami kapcsolódik a témákhoz... bár online manga olvasás és zene hallgatást se hanyagolom azt használom ki mostanság a legjobban...bár mindent kihasználok ahogy kell mondjuk legközelebb sorrendes szavazás is lehetne ahol amennyi választási lehetetöség van annyi pontot kapnak a rangsorolni kívánt elemek (pl mint egy forma egyes versenyen lol na jó ez elég hülyeség és tlán nem épp egy egyszerű kérdésre való séma):
(utólagos megjegyzés: itt két érték lenne szavazat szám és pont szám. bár jobban meg gondolva a végén az egyebeket kéne ellenőrizni és halmazozni lol puff enyi macerát hoz hülyeség csak el trollkodtam a gondolat menetem már.. utólag kielemezve más mint a pillanat hevében) Saját rangsórendem: 1. Ismertetők 2. Manga olvasás 3. Zenehallgatás (szerintem saját válogatott lejátszó lista nagy ötlet volt) 4. Letöltésekben a többi csapat/fordító munkája (ez mehetne feljebb is de most itt érzem) 5. Képgalériában képek nézegetése 6. Fórum 7. Chat 8. AnimeAddicts projectek, fordítások, online nézésük (ezt nem nagyon használom ![]() .- (joker) A többi egyéb dolog (szerintem minden lényeges dolog meg volt listán de ki tudja biztosra) |
|
2012.01.08 15:19 / utoljára módosítva: 2012.01.08 15:26
0![]() ![]() |
|
Offline
|
|
![]()
Mondjuk én többet is beszerettem volna jelőlni, mert ez így nem reprezentatív. Az oldal több részét is felszoktam kutatni. Ugyanúgy használom a fórumot és az OST listát is. Sőt újabban, előszerettel a privát üzeneteket is cserélgetek.
|
|
2012.01.08 20:03
0![]() ![]() |
|
|
|
![]()
Több mindent is szoktam használni.A manga olvasót rendszeresen,és az online film nézést is,de a kép galériákban is szeretek kutakodni,és szeretem elolvasni az ismertetőket is,valamint az OST részleget is nagyon kedvelem.Talán ha több mindent is meg lehetne jelölni akkor talán jobban lejön hogy mi az a részleg amit a legtöbben használnak.Azt viszont borítékolhatom nektek,hogy sok olyan ember jár ide aki nincs regisztrálva,az online videónézés miatt,így tehát a forgalmat sem lehet igazán felmérni ezen a téren.
|
|
2012.01.08 21:25
0![]() ![]() |
|
Offline
|
|
![]()
Nehezen tudtam dönteni, de végül arra szavaztam amiben szerintem a legjobbak vagytok.
|
|
2012.01.09 16:36
0![]() ![]() |
|
Offline
|
|
![]()
Azért látszik, a 4 fő irányvonal a szavazásban.
![]() |
|
2012.01.09 19:31
0![]() ![]() |
|
|
|
![]()
A szavazás jelenlegi állásán látszik, hogy a legtöbb ember az AA csapat munkája miatt jön ide.
![]() |
|
2012.01.09 22:40
0![]() ![]() |
|
|
|
![]()
Szerintem így nem túl jó a szavazás, számomra a tömérdek ismertető, épp annyira fontos, mint az aa projectek
|
|
2012.01.10 19:47
0![]() ![]() |
|
|
|
![]()
Meg a zenehallgatás és a fórum sem kapott sok szavazatot, holott szintén nagyon fontosak - perpill. is használom mindkettőt!:) A magyar feliratokat összegyüjtő funkció is elévülhetetlen érdem. Végül mégis az ismertetőkre adtam a voksom. (az egyébhez meg szégyenszemre hsz-okat kellett olvasni - magamtól nem jöttem rá mi az...)
|
|
2012.01.10 20:27
0![]() ![]() |
|
|
|
![]()
Én is úgy vagyok vele, hogy az oldal több dologból áll össze. De elégedett vagyok, a szavazás jelenlegi állásával. Ami most jelenleg:
1:AnimeAddicts projectek, fordítások, online nézésük 2:Ismertetők 3:Manga olvasás 4:Letöltésekben a többi csapat/fordító munkája Szerintem ezek az oldal igazi motgatórugói, ezért térnek visza a látogatók, és szeretik az oldalt. ![]() |
|
2012.01.10 20:36
0![]() ![]() |
|
|
|
![]()
halli
A hírek /mi hol lessz, mi van épp japánban/ rész kimaradt vagy csak én vagyok láma? csű fabal |
|
2012.01.12 21:24
0![]() ![]() |